Apie mus

BENDRA INFORMACIJA APIE ĮSTAIGĄ

Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos nuostatai

Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba (kodas 178303996) yra Savivaldybės biudžetinė įstaiga, gesinanti gaisrus, atliekanti pirminius žmonių bei turto gelbėjimo darbus. Tarnyba yra juridinis asmuo, turintis ūkinį, finansinį, organizacinį ir teisinį savarankiškumą, savo antspaudą, sąskaitas Lietuvos Respublikos bankuose. Tarnybos adresas: Sodžiaus g. 25, Širvintų k., Širvintų sen., LT-19103 Širvintų rajono savivaldybė. Priešgaisrinės tarnybos veiklos laikotarpis neterminuotas. Priešgaisrinės tarnybos veikla pagal ekonominės veiklos rūšių klasifikatorių – priešgaisrinių tarnybų veikla, klasė (84.25.).

 

Tarnyba turi struktūrinius padalinius – ugniagesių komandas:

Gelvonų ugniagesių komanda, adresas – Pirties g. 13., Gelvonų mstl., Gelvonų sen., Širvintų r. sav.;

Jauniūnų ugniagesių komanda, adresas – Vilniaus g. 50, Šiaulių k.,  Janiūnų sen.,  Širvintų r. sav.;

Musninkų ugniagesių komanda, adresas – Gaisrinės g. 3, Musninkų mstl., Musninkų sen., Širvintų r. sav.;

Šešuolėlių ugniagesių komanda, adresas – J. Variakojo g., Šešuolėlių I k, Zibalų sen., Širvintų r. sav.

Širvintų rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos ugniagesių komandos yra išsidėsčiusios visoje rajono teritorijoje, vykdo jai iškeltus reikalavimus ir funkcijas. Vykdant minėtas funkcijas ir atliekant darbus, tenka bendradarbiauti su kitų rajonų ir kitomis tarnybomis. Atlieka savanoriškos ugniagesių veiklos organizatoriaus funkcijas.

Tarnybos pasirengimas gesinti gaisrus, vykdyti gelbėjimo ir pagalbos darbus rajone yra derinamas su Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Širvintų priešgaisrine gelbėjimo tarnyba, vadovaujantis Lietuvos Respublikos įstatymais, Seimo priimtais teisės aktais, Vyriausybės nutarimais, Širvintų rajono savivaldybės tarybos sprendimais.